+48 797 797 347

Nasz zespół

Dyrektor oddziału – Łukasz Ciesielczuk

telefon: +48 722 148 889
adres e-mail: ciesielczuk@onestobroker.pl

Manager oddziału – Monika Czerska-Lipnicka

telefon: +48 781 206 610
adres e-mail: czerska.lipnicka@onestobroker.pl

Manager oddziału – Amelia Małyszek-Stępniak

telefon: +48 731 151 123
adres e-mail: malyszek.stepniak@onestobroker.pl

Manager Oddziału - Paweł Jaroszuk

telefon: +48 731 232 123
adres e-mail: jaroszuk@onestobroker.pl

Doradca ds. nieruchomości – Patrycja Zając

telefon: +48 731 808 123
adres e-mail: zajac@onestobroker.pl

Doradca ds. nieruchomości – Sylwia Frydrych

telefon: +48 781 191 610
adres e-mail: frydrych@onestobroker.pl

Doradca ds. nieruchomości – Grzegorz Jurkowski

telefon: +48 731 700 123
adres e-mail: jurkowski@onestobroker.pl

Doradca ds. Nieruchomości – Kamila Drohobycka

telefon: +48 731 499 123
adres e-mail: drohobycka@onestobroker.pl

Asystentka Oddziału – Żaneta Ziemichut

telefon: +48 797 797 347
adres e-mail: biuro@onestobroker.pl